Fiat SCHEWE GDAŃSK Fiat SCHEWE GDAŃSK
      
Alfa Romeo Dostawcze Jeep Abarth  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nas


     Historia firmy
Centrum Obsługi Samochodów Zdzisław Schewe i Synowie

        Od kilku dziesięciu lat nazwisko Schewe jest znane w branży motoryzacyjnej. Początki sięgają blisko 40 lat wstecz, kiedy to Zdzisław Schewe otworzył niewielki warsztat blacharstwa samochodowego, który z czasem przekształcił w prężnie działającą rodzinną firmę. Na markę zakładu Schewe pracowali wraz z mistrzem Zdzisławem jego synowie, których od najmłodszych lat wprowadzał w tajniki motoryzacyjnego fachu. Początkowo ojca wspierał najstarszy syn Krzysztof posiadający dyplom mistrza. Z czasem do ekipy dołączył Grzegorz - również mistrz. Rafał ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Gdańskiej i obecnie prowadzi salon Fiata. W ślady najstarszych braci poszedł również najmłodszy syn - Tomasz.

Zdzisław Schewe zawsze starał się być na bieżąco, jeżeli chodzi o branżę motoryzacyjną. Często bywając zagranicą podglądał najlepsze zakłady, stosowane w nich rozwiązania, technologie napraw oraz obsługę klienta, co z pewnością zaprocentowało szerokim gronem zadowolonych klientów.
 

Rodzinnej firmie zawsze przyświecało motto:
"Praca bez ambicji rodzi niepowodzenie".
To właśnie te słowa mobilizowały ich do jeszcze cięższej i efektywniejszej pracy. Panowie Schewe mieli wspólne marzenie. Otworzyć nowoczesny salon obsługi samochodów, spełniający wszelkie światowe standardy. Ich wysiłek nie poszedł na marne. Udowodnili, że jeśli się tylko czegoś bardzo pragnie, to można osiągnąć wszystko!

W sierpniu 1998r. w porozumieniu z Fiat Auto Poland zapadła decyzja o rozpoczęciu budowy siedziby Dealera Fiata. W pięć lata później marzenia doczekały się realizacji. Dnia 22.11.2003 r. nieopodal trójmiejskiej obwodnicy na ulicy Kartuskiej 424 w Gdańsku, rodzina Schewe wraz z przyjaciółmi świętowała otwarcie wspaniałego i nowoczesnego obiektu składającego się z salonu samochodowego, serwisu, sklepu z częściami i zakładu blacharskiego. Przez te kilkadziesiąt lat działalności przekonali się, że maksymalny rozwój firmy można osiągnąć jedynie przez zadowolenie klienta. Pracownicy Centrum Obsługi Samochodów stali się pod ich kierownictwem zgranym zespołem specjalistów w swojej branży.
 

Szanowni obecni i przyszli Klienci - nidy nie zapomnieliśmy o tym, że to Wy kształtujecie rzeczywistość naszej firmy i bez was nie mogłaby ona istnieć. Dziękujemy!!!

Zdzisław Schewe i Synowie zapraszają!

 
 
 
CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW RAFAŁ SCHEWE SP.J.

GDAŃSK
KARTUSKA 424
80-125 GDAŃSK
Tel.: (58) 3260950
e-mail


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies